Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Mięsy - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż mały, wolnostojący dom wybudowany w technologii kanadyjskiej, posadowiony na działce o powierzchni 569 m. Budynek został wykonany i wykończony z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł118 m² 11 398,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Nowoczesny parter | 5 pokoi | fotowoltaika | klimatyzacja | 25 min do warszawy Są domy, które po prostu mają metraż. I są takie, w których od pierwszej chwili czuć spokój, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Wola Krakowiańska(Mięsy + 21 km)

1 990 000 zł151,83 m² 13 106,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Wola Krakowiańska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

279 720 zł70 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Parterowy solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń w ramach możliwości technicznych. Dom jest idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł225 m² 7 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Elegancki bliźniak z klimatycznym ogrodem | Nowa Wola | 225 mkw | garaż 50 mkw Są domy, które dobrze wyglądają na zdjęciach. Są też takie, w których od progu czujesz światło, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł189 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 417 m²

Dzielnica ogrody w Zalesiu Dolnym, historyczne założenie urbanistyczne, klimatyczne miejsce, zalesiona działka. Wokół jedynie niska zabudowa jednorodzinna zatopiona w bujnej zieleni, teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł4 461 m² 279,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | 4461 m2 | działka | siedliska | gmina piaseczno | 1 249 000 zł Przedmiotem sprzedaży jet działka pod zabudowę jednorodzinną ekstensywną (też 2-lokalową), o powierzchni 4461 m2.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł46 m² 11 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam przytulne jasne 2-pokojowe mieszkanie 46 m2 - idealne na start! Mieszkanie znajduje się w Grójec, ul. Józefa Piłsudskiego (osiedle Pod Kasztanami) Funkcjonalne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł330 m² 13 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę biura Royal Home z Piaseczna. Mamy zaszczyt zaoferować dom, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Żelechów(Mięsy + 23 km)

920 000 zł143 m² 6 433,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143 m, zaprojektowana z myślą o komforcie 4-osobowej rodziny. Kameralna inwestycja obejmuje 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Mięsy

Mięsy,mazowieckie

99 000 zł17 600 m² 5,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona działka rolna o powierzchni 1,76 ha , znajdująca się około 7 km od Grójca w miejscowości Mięsy. Dojazd do działki drogą gruntową. W otoczeniu działki zabudowa.

Zamknij
+0 km

Kupię